• In Alphen aan den Rijn kreeg Spijkenisse een 3-1 nederlaag te voorduren. 

  Spijkenisse kwam nog wel op voorsprong door alweer de twaalfde competitietreffer van Julièn Gret. Hij zorgde met het hoofd voor de 0-1. Vlak voor rust was Dwaite Duurham nog dichtbij een verdubbeling van deze voorsprong, maar helaas ging zijn poging naast het doel. Waar de 0-2 dus in de lucht hing maakte Boyd Baatje namens ARC de gelijkmaker.

  In de tweede helft maakte ARC al gauw 2-1. Arnoldus bracht zijn ploeg voor het eerst deze wedstrijd op voorsprong. Gret was nog dichtbij de gelijkmaker maar Matthijs de Oude gooide het duel in minuut 77 in het slot.

  ARC - Spijkenisse 3-1 (1-1)
  '37 Julièn Gret 0-1, '45+2 Boyd Baatje 1-1, '52 Neal Arnoldus 2-1, '77 Matthijs de Oude 3-1

  Ragip Ozrak, Xander Buitenhek, Sirano Kartosonto, Daan van her Harst ('73 Ricardo van Twist), Morris de Hoog, Jayson Donk ('79 Tjen-A-Kwoei), Alessandro Franzoso ('73 Reilly Bakboord), Dwaite Duurham, Daan Bourgonje ('75 Mark Schenk), Julièn Gret, Mika Weerts ('75 Marvin van der Pluijm).

  Foto's: Wensley Tuinfort: klik hier
  Klik op de foto om deze te vergroten.