• Voetbalvereniging Spijkenisse is een vereniging met ruim 1200 leden, waar recreatief en prestatief beoefend kunnen worden. Wij gaan altijd voor het hoogst haalbare, waarbij het opleiden en ontwikkelen van spelers en trainers binnen de vereniging centraal staan. Onze jeugdopleiding wordt ondersteund door een professionele organisatie en heeft een nauwe samenwerking met de Feyenoord Academy. De jeugdopleiding heeft de status van regionale jeugdopleiding.

  Door interne verschuivingen in de trainersstaf zijn wij voor volgend seizoen op zoek naar trainers voor de divisie teams van de jeugdopleiding. Wij zoeken ambitieuze jeugdtrainers die zich graag willen ontwikkelen en mee willen bouwen aan onze jeugdopleiding.

  Wat zoeken wij:

  • UEFA B / UEFA C
  • Pedagogisch en didactisch onderlegd
  • Een duidelijke visie op “opleiden van jeugdvoetballers”
  • Trainer / coach die wil werken met een gezamenlijk visie en doelstelling(en)
  • Verzorgen van 3 trainingen per week en coachen/begeleiden op zaterdag bij wedstrijden en andere activiteiten

  Wij bieden aan:

  • Een uitdagende functie in een professionele organisatie
  • De kans om je verder te ontwikkelen binnen het trainersvak
  • Professionele begeleiding en werkwijze
  • Scholingsmomenten intern en extern
  • Passende beloning en kledingpakket

  Interesse en/of vragen, reageer dan per mail naar onderstaande email voorzien van motivatiebrief en cv.

  Jeugdvoorzitter@vvspijkenisse.nl