• Spijkenisse heeft een zwaarbevochten overwinning op Nieuw Lekkerland geboekt. Onder natte, koude omstandigheden zegevierde de koploper: 2-1.

  Spijkenisse had zichzelf al binnen enkele minuten in veilige haven kunnen spelen. De openingsfase was voor Spijkenisse, dat zichzelf vergat te belonen. Onder andere kansen van Julièn Gret en Dwaite Duurham troffen geen doel. Na een kwart wedstrijd was het wel raak: Dimitri Poortvliet beende mee naar voren maar verloor de bal. Door goed doorzetten veroverde hij de bal weer en bracht Daan Bourgonje in stelling. De nummer tien twijfelde geen moment en krulde de bal met buitenkant rechts binnen: 1-0.

  Vlak na rust maakte Julièn Gret snel de tweede treffer van de middag door een goede voorzet van Xander Buitenhek binnen te schieten.|
  Enkele minuten later mocht Wim de Jong aanleggen vanaf 11 meter. De aanvoerder voerde zijn opdracht met succes uit: 2-1.

  Nieuw Lekkerland rook bloed en drong Spijkenisse enigszins terug. Tot grote kansen kwam het niet.

  Spijkenisse - Nieuw Lekkerland 2-1 (1-0)
  22. Daan Bourgonje 1-0, 52. Julièn Gret 2-0, 64. Wim de Jong 2-1

  Spijkenisse: Ragip Ozrak, Xander Buitenhek (80. Mauro Daviraz), Dimitri Poortvliet, Morris de Hoog, Glenn Rijsdijk, Dwaite Duurham (80. Giovano van Ree), Alessandro Franzoso, Daan Bourgonje (80. Tiemo de Man), Enver Bezemer (73. Dylan de Melo da Silva Goncalves), Julièn Gret (62. Kevin le Duc), Rowdy Rijsdijk.