• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 feb. 18:30Alexandria'66 JO9-1 - Spijkenisse JO9-1Sportpark Oosterflank
    24 feb. 10:00Spijkenisse JO15-5 - Overmaas JO15-2Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 10:00Spijkenisse JO14-1 - TSC JO14-1Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 10:00HBS JO13-1 - Spijkenisse JO13-1Sportpark Craeyenhout
    24 feb. 10:00Spijkenisse JO9-2 - Rijsoord JO9-1Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 12:00Spijkenisse VR1 - Be Fair VR1Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 12:30Spijkenisse 2 - GHVV'13 2Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 12:30Spijkenisse 3 - Abbenbroek 2Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 13:00Botlek, SC 5 - Spijkenisse 5Sportpark De Brug
    24 feb. 14:30Spijkenisse - Brielle, VV 1Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 14:30Spijkenisse JO17-3 - Spijkenisse JO16-3Sportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 14:30Spijkenisse JO19-1 - NTBSportpark Jaap Riedijk
    24 feb. 17:30Unitas'30 O23-1 - Spijkenisse O23Sportpark De Lage Banken
    27 feb. 19:00CWO JO15-1 - Spijkenisse JO15-1CWO-Nieuwelantpark
    28 feb. 19:00Spijkenisse JO16-1 - Spartaan'20 JO16-1Sportpark Jaap Riedijk
    28 feb. 19:00IJVV de Zwervers JO14-1 - Spijkenisse JO14-1YVV De Zwervers- De Groote Stee
    28 feb. 19:00Rockanje JO13-1 - Spijkenisse JO13-1Sportpark Drenkeling
    2 mrt. 08:30JO8-6 - Hellevoetsluis JO8-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO8-4 - Brielle, VV JO8-2Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO9-5 - WCR JO9-2Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO9-8 - SCO '63 JO9-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO9-7 - Smitshoek JO9-7JMSportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO11-1 - Brielle, VV JO11-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO11-7 - SCO '63 JO11-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO13-6 - Nieuwenhoorn JO13-2Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO14-3 - GHVV'13 JO14-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Spijkenisse JO13-4 - VFC JO13-4Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 08:30Zestienhoven JO14-1 - Spijkenisse JO14-1Sportpark rvv Overschie/Zestienhoven
    2 mrt. 08:30v.v. Hekelingen JO12-4 - Spijkenisse JO12-3Sportpark Het Spui
    2 mrt. 08:30Capelle JO8-1 - Spijkenisse JO8-1Sportpark 't Slot
    2 mrt. 08:30HVC'10 JO9-1 - Spijkenisse JO9-2Sportpark HVC'10
    2 mrt. 08:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO10-3 - Spijkenisse JO10-1Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    2 mrt. 08:30Maense, FC JO13-1 - Spijkenisse JO13-5Sportpark Nieuw Vreelust
    2 mrt. 09:00GHVV'13 JO9-1JM - Spijkenisse JO9-6Sportcomplex Guldeland
    2 mrt. 09:30Oud-Beijerland JO10-1 - Spijkenisse JO10-3Sportpark Olympia
    2 mrt. 09:45Spijkenisse JO10-5 - SJO DBF JO10-1JMSportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 09:45Spijkenisse JO10-2 - Zinkwegse Boys JO10-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 09:45SHO JO13-1 - Spijkenisse JO13-2 (O12)Sportpark Kikkershoek
    2 mrt. 10:00Spijkenisse JO12-1 - vv Smitshoek JO12-2Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 10:00Spijkenisse JO8-5 - Meeuwenplaat JO8-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 10:00Spijkenisse JO11-4 - NBSVV JO11-1JMSportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 10:00Spijkenisse JO11-2 - RKDEO JO11-2Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 10:00Rozenburg JO9-2 - Spijkenisse JO9-3Sportpark West
    2 mrt. 10:00Rockanje JO16-1 - Spijkenisse JO16-3Sportpark Drenkeling
    2 mrt. 10:00Sportclub Excelsior JO13-2 - Spijkenisse JO13-3Sportpark Woudestein
    2 mrt. 10:05Charlois, sv JO11-1 - Spijkenisse JO11-5Sportpark SV Charlois
    2 mrt. 10:30Spijkenisse JO13-1 - Excelsior Rotterdam JO13-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 10:30Spijkenisse O23 - OJC ROSMALEN O23-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 10:30sv Poortugaal JO8-4 - Spijkenisse JO8-2Sportpark Polder Albrandswaard
    2 mrt. 10:30sv Poortugaal JO11-2 - Spijkenisse JO11-6Sportpark Polder Albrandswaard
    2 mrt. 10:35WCR JO11-2 - Spijkenisse JO11-3Sportpark De Omloop
    2 mrt. 11:00Spijkenisse JO10-4 - Zwaluwen JO10-3Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 11:00vv Smitshoek JO9-5 - Spijkenisse JO9-4Sportpark Smitshoek
    2 mrt. 11:00Spijkenisse JO7-2 - Rozenburg JO7-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 11:30Maense, FC JO11-3 - Spijkenisse JO11-8Sportpark Nieuw Vreelust
    2 mrt. 11:30NSVV JO15-3 - Spijkenisse JO15-5Gemeentelijk Sportpark
    2 mrt. 11:30VFC JO17-3 - Spijkenisse JO17-3Sportpark VFC
    2 mrt. 12:00Spijkenisse 3 - CWO 3Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 12:00Spijkenisse JO15-2 - Rotterdam United JO15-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 12:00Spijkenisse JO18-2 - VCS JO18-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 12:00Brielle, VV 2 - Spijkenisse 2Sportpark Geuzenpark
    2 mrt. 12:00Charlois, sv JO14-2 - Spijkenisse JO14-2Sportpark SV Charlois
    2 mrt. 12:15Spijkenisse JO9-1 - Spartaan'20 JO9-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 12:30Rijnmond Hoogvliet Sport 3 - Spijkenisse 4Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    2 mrt. 12:30Stolwijk VR1 - Spijkenisse VR1Sportpark Stolwijk
    2 mrt. 12:30v.v. Hekelingen JO12-2 - Spijkenisse JO12-2Sportpark Het Spui
    2 mrt. 12:45sv Poortugaal JO14-2 - Spijkenisse JO14-4Sportpark Polder Albrandswaard
    2 mrt. 13:00Spijkenisse JO16-1 - HBS JO16-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 13:00Spijkenisse JO17-1 - HBS JO17-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 13:30Excelsior M. JO15-2 - Spijkenisse JO15-3Sportpark Excelsior Maassluis
    2 mrt. 13:45vv Smitshoek 8 - Spijkenisse 5Sportpark Smitshoek
    2 mrt. 14:00Spijkenisse JO16-2 - Nieuwerkerk JO16-3Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 14:30Spijkenisse JO15-1 - TOGB JO15-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 15:00Victoria'04 JO19-1 - Spijkenisse JO19-2Sportpark Broekpolder
    2 mrt. 15:15Spijkenisse JO19-1 - Concordia JO19-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 15:15Spijkenisse JO19-3 - vv Smitshoek JO19-2Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 15:15Spijkenisse JO15-4 - Spartaan'20 JO15-4Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 15:30Spijkenisse JO18-1 - DHL JO18-1Sportpark Jaap Riedijk
    2 mrt. 16:00Nieuwerkerk O23-3 - Spijkenisse O23-2Sportpark Dorrestein
    5 mrt. 20:00Spijkenisse O23-2 - VVOR O23-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO12-3 - Zinkwegse Boys JO12-2Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO8-1 - Oliveo JO8-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO9-3 - Brielle, VV JO9-2Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO9-8 - TransvaliaZW JO9-2Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO9-5 - Rhoon JO9-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO11-2 - Maasdijk JO11-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO11-5 - Jonge Spartaan, de JO11-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO13-3 - Binnenmaas, FC JO13-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30Spijkenisse JO13-5 - Meeuwenplaat JO13-1Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 08:30BZC / Zuiderpark JO8-1 - Spijkenisse JO8-3Sportpark De Vaan
    9 mrt. 08:30sv Poortugaal JO10-5 - Spijkenisse JO10-4Sportpark Polder Albrandswaard
    9 mrt. 08:30Charlois, sv JO10-3 - Spijkenisse JO10-2Sportpark SV Charlois
    9 mrt. 08:30Pernis JO9-2JM - Spijkenisse JO9-7Sportpark Pernis
    9 mrt. 08:45Excelsior M, JO8-3JM - Spijkenisse JO8-4Sportpark Excelsior Maassluis
    9 mrt. 09:00Brielle, VV JO9-4JM - Spijkenisse JO9-6Sportpark Geuzenpark
    9 mrt. 09:00ZBVH JO10-1JM - Spijkenisse JO10-5Sportpark Hercules
    9 mrt. 09:20Spijkenisse JO10-3 - Meeuwenplaat JO10-2Sportpark Jaap Riedijk
    9 mrt. 09:30Botlek, SC JO11-1 - Spijkenisse JO11-6Sportpark De Brug
    9 mrt. 09:30Rijnmond Hoogvliet Sport JO13-1 - Spijkenisse JO13-6Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    9 mrt. 09:45Spijkenisse JO11-3 - Spartaan'20 JO11-1Sportpark Jaap Riedijk